Hakkımızda

Hakkımızda

Barel Makine San. ve Tic. Ltd. Şti 2006 yılında kurularak bölgesindeki işletmelere kalıp-aparat, özel makine, yedek parça imalatı ve teknik destek sağlamak amacıyla faaliyete başlamıştır.

Barel Makine San. ve Tic. Ltd. Şti  2006 yılında kurularak bölgesindeki işletmelere kalıp-aparat, özel makine, yedek parça imalatı ve teknik destek sağlamak amacıyla faaliyete başlamıştır.

Kurulduğu ilk günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan firmamız, her geçen gün kalitesini arttırarak büyümeye devam etmektedir. Eğitimli ve profesyonel çalışanlarımızla birlikte siz müşterilerimize kaliteli ve temiz işçilikle birlikte, istemiş olduğunuz ürünleri zamanında teslim ederek memnun kalmanız sağlanmaktadır.

Firmamız bünyesinde üretimi yapılmakta olan gıda, içecek, süt, ilaç, ince kimyasallar ve kişisel bakım endüstrilerine, yüksek değerli, yüksek kaliteli paslanmaz çelik işleme tankları,isteğe özel konveyörler, depolama hazneleri ve paslanmaz çelik özel imalatı ile Beklentileri karşılamak ve aşmak için üretime odaklanıyor.

Barel makine her türlü kesim, kıvrım ve projeli üretimler, parça imalatları profesyonel ve eğitimli çalışanlarımız tarafından itina ile yapılmaktadır. Türkiye'nin bir çok yerine imalat yapan firmamızda ayrıca özel imalat ürünleri ve projeli çalışmalar yapılmaktadır. Firmamız projeli ürünlerin siparişlerini alındığı ilk günden itibaren büyük bir özenle hazırlamaya başlayarak, Marmara ve tüm Türkiye'ye zamanında ulaştırmayı ilke edinmektedir. Öncelikle çalışanlarımızın güvenliğini sağlamakla birlikte müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızda siz müşterilerimize en iyiyi verebilmek için dünyaca ünlü firmalardan ithal ettiğimiz ürünleri kullanmaktayız. Ve bunun için diyoruz ki;

Mirasımız, performansımızın temelidir.